TUZLA YUNUS EMRE AİHL YAPTIĞI PROJELERLE ADINDAN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDİYOR…

Uluslararası çapta düzenlediği yarışma ve yarışmaya katılan eserler ile oluşturduğu kitapçıkları büyük ilgi ve beğeni toplayan Tuzla Yunus Emre AİHL, program sonunda Teşvik Ödülünü alarak gururlandı.

TUZLA YUNUS EMRE AİHL YAPTIĞI PROJELERLE  ADINDAN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDİYOR…

- Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nün Türkiye geneli İmam Hatip Okulları arasında düzenlediği ‘Başarılı Örnekler Sergisi’  adlı proje yarışmasında dereceye giren ve ‘Teşvik Ödülü’ alan Tuzla Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu), hazırladığı ‘Çizgilerde Hadisler Projesi’ ile Cevahir Kültür Merkezi’nde düzenlenen sergiye ve ödül törenine katıldı.  

- Uluslararası çapta düzenlediği yarışma ve yarışmaya katılan eserler ile oluşturduğu kitapçıkları büyük ilgi ve beğeni toplayan Tuzla Yunus Emre AİHL, program sonunda Teşvik Ödülünü alarak gururlandı.

Ankara   ATO Congresium, Cevahir Kültür Merkezi ve İstanbul İl MEM Sergi Salonunda proje eserlerini ve kitapçıklarını sergileyen Tuzla Yunus Emre AİHL – Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulu, 12-21 Kasım tarihleri arasında düzenlenen 4.Tuzla Kitap Fuarında da yerini aldı.

Fuarda kendilerine tahsis edilen stand bölümünde çalışmalarını ve düzenledikleri yarışmalar için hazırladıkları kitapçıkları sergileyen okulumuz, burada da kitapseverler tarafından devam etmesi konusunda görüşlerini okul yönetimine ilettiler.

Yarışmayı düzenleyen okul yönetimi ve ekibi, 2022 yılı için de projeleri  ilgiyle karşılandı...

 

 

  - Yarışmanın düzenlenme aşamaları, değerlendirme   süreçleri   ve eserlerin kitapçık haline getirilmesi hakkında   detaylı bilgi   edinen kitapseverler, bundan sonra da bu   çalışmanın da       ‘Çizgilerde Hadisler Yarışması’ nın   uluslararası çapta   düzenlenmesi için Din Öğretimi Genel   Müdürlüğü’ne     başvurularını yaptıklarını ve yakın zamanda   yarışma   başvurusunun duyuruya çıkacağını söylediler.

        ANADOLU YAKASI HABER