TUZLA AKPARTİ’DE YEPYENİ BİR DÖNEM…

Av. Talha Tayfur aile geleneğinden gelen bir siyasetçi. Bizlerle görüşlerini samimi bir hava içerisinde paylaşan Başkan Tayfur önemli mesajlar verdi.

TUZLA AKPARTİ’DE YEPYENİ BİR DÖNEM…

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur’a başarı dileklerinde bulunduk.

Av. Talha Tayfur aile geleneğinden gelen bir siyasetçi. Bizlerle görüşlerini samimi bir hava içerisinde paylaşan Başkan Tayfur önemli mesajlar verdi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur; “Klasik siyaset anlayışından öte halkını kucaklayan, onun derdiyle dertlenen, ülkemizin bekası için her zamankinden daha çok birliğe ve dirliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde enerjimizi asla boşa harcamayacağız. Kaybedecek enerjimiz ve zamanımız yoktur. 

2023 vizyonumuzu gerçekleşmeye ramak kala tüm yönetim kadromuzla ülkemizin zaferi için tüm gönüllere dokunacağız. Gerek ülke içerisinde ve gerekse ülke dışındaki gelişmelere ve değişmelere baktığımızda ülkemizin önüne konulan engellerin her zamankinden daha büyük olduğunu biliyoruz ve görüyoruz. Her şeye rağmen bıkmadan, yılmadan, rehavete kapılmadan tüm halkımızla gönül birliği kurarak ülke menfaatlerimiz, istiklâl ve istikbâlimiz için el ele, gönül gönüle mücadele edeceğiz. İnanıyorum ki samimi niyet ve duygularımızla yaptığımız bu mücadelenin kazananı inşallah bizler olacağız, ülkemiz olacak, milletimiz olacak” dedi.

Başkan Tayfur; “Ak Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar yaşadığımız serüvenler bizleri yıldırmadı, aksine mücadele azmimizi daha da artırdı. 18 yıllık iktidarımız sürecinde ülkemize yapılan hizmetler göz ardı edilemez. Biz bunlarla da yetinmiyoruz, önümüzde gerçekleştirmeye ramak kalan  2023 hedefimiz var. İnşallah bu hedefimize başarıyla ulaşacağız. Ülkemizin ufku daha da aydınlık olacak. Devamında 2053, 2071 hedeflerimize odaklanacağız. Uzun vadeli bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için dünya sıralamasında göz kamaştıran genç nüfusumuzla ilimde, bilimde, fende ve her alanda yepyeni projeler gerçekleştireceğiz. Emperyalist güçler bundan korktukları için ülkemizin ve gençliğimizin üzerinde türlü türlü oyunlar tezgâhlamaktadırlar. “Türk milleti çalışkandır, zekidir…” ama biz oynanan bu kirli oyunları biliyoruz ve bozuyoruz. Bozmaya da devam edeceğiz” dedi.

Anadolu Yakası Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Dinç ve Haber Müdürü Mustafa Çerçi Başkan Av. Talha Tayfur’a ve Yönetim Kuruluna başarılar dileyerek hatırlanmak üzere bir başarı dileği plaketi takdim ederek vedalaştılar.

HABER: SEREN ÇERÇİ