TÜRKİYE’NİN YENİ İLAN SİTESİ MAYADROM.COM AÇILDI

Bireysel ve kurumsal internet kullanıcılarının satılık, kiralık emlak, yöresel ürünler, vasıta, sıfır ve ikinci el alışveriş ilanlarının yer aldığı Türkiye’nin yeni ve ücretsiz ilan sitesi MAYADROM.COM açıldı.

TÜRKİYE’NİN YENİ İLAN SİTESİ MAYADROM.COM AÇILDI
MAYADROM.COM

‘mayadrom.com ’a ücretsiz üye olan bireysel ve kurumsal kullanıcılar, istedikleri ürünleri siteye ekleyerek ilan verebilecekler.

Yeni kurulmasına rağmen yüzlerce üyesi ve ilanı olan site şimdiden ilgi görmeye başladı.İlan sektörüne yeni bir nefes MAYADROM.COM

MAYADROM.COM Genel Yayın Yönetmeni Ayetullah COŞKUN, “İlan sektörüne yeni bir nefes olmak için yola çıktık. Tüm esnaflarımız ve müşterilerimiz daha iyi alışveriş yapsınlar diye ücretsiz hizmet vermekteyiz.

MAYADROM.COM web sitemizin marka tescili de yapılmıştır. Her türlü ürünlerinizi ücretsiz olarak girebilirsiniz. Üye olmak çok kolay kayıt ol bölümünden bireysel ya da kurumsal üye olabilirsiniz. Mağaza açabilir ilanlarınızı mağazadan girebilirsiniz. MAYADROM mobile de uyumludur. Kullanışı kolaydır. Çok yakın zaman da Android ve İOS için uygulama programı ile de kullanıcılarımıza hizmet vereceğiz. Siz de hemen emlak, vasıta ve alışveriş ilanları verebilmek için MAYADROM’a ücretsiz üye olabilirsiniz” dedi.

MAYADROM’a ücretsiz ilan verebilmek için siz de hemen üye olunuz.

Siteyi incelemek için >> MAYADROM.COM

Hasbahçe Gazetesi Özel Haber