SUNAR YAPI

“SUNAR YAPI, kurulduğu ilk günden beri güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmektedir.”

SUNAR YAPI
SUNAR YAPI

İnşaat ve yapı sektöründe 20 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren SUNAR YAPI, bugüne kadar konut ve sanayi yapılarında sınırlarının üzerinde imalat gerçekleştirdi. Taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren SUNAR YAPI, ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile sektörde farklı bir konum elde etti. Kurulduğu ilk günden beri güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar, yapılar üretmeyi amaçladık ve başardık. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları kurmak, yapılan bu güzel yapıları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak öncelikli hedefimizdir. 

Vitrin projeleri, kurumsal yapısı ve bölgenin kalkınmasına sağladığı katkıyla bilinen SUNAR YAPI, bölgenin şekillenmesinde üstlendiği sorumluluğu devam ettiriyor. İnşa ettiği konforlu yaşam alanlarıyla dikkat çeken firma, çok sayıda insanı ev sahibi yapmanın haklı gururunu yaşıyor.

Bünyesinde bulunan Alanında iyi yetişmiş uzman Mimarlık, Mühendislik ve Hafriyat ekiplerimizle projelerimizde kaliteyi ön planda tutmak ve taahhüdümüzü sözleşme şartlarımızda belirtiğimiz gibi zamanında tamamlayarak çalışmalarımızın sürekliliğini idame ettirmek temel ilkemizdir. sosyal alanları, çocuk oyun alanlarını mekanları sizlere sunmanın huzurunu yaşatmaktadır.

“Merkezi Aydınlı mahallesinde bulunan firma, vitrin projeleriyle birlikte yüksek müşteri memnuniyetiyle adından söz ettiriyor. Özellikle Tuzla , Pendik ve diğer bölgelerinde yaşama kazandırdığı eşsiz konut projeleriyle ön plana çıkan SUNAR YAPI, bölgenin büyüyen markası olarak dikkat çekiyor. “

Sektörel birikimiyle ortaya koyduğu projenin ilk lansmanıylabüyük ilgi gören SUNAR YAPI,  gerçek bir yaşam alanı inşa etmeyi amaçlamaktadır. Her kurumsal yapının taahhüt ettiği klasik anlayışın dışında bir üretim anlayışıyla bugünlere gelen SUNAR YAPI, her adımda bu çalışmalarını hissettirmiş ciddi bir kurum anlayışıyla misyonunu oluşturdu. SUNAR YAPI’nın tercih edilirliğini sağlayan da budur.

Aydınlı Mah. Cumhuriyet Cad. Oruç Sk. No: 5/1 Tuzla- İSTANBUL        

Tel: 0216 393 04 55  Faks: 0216 393 04 56