SİNCAN BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE İÇİN SAHADA!

Ankara’da kar yağışının etkili olmasının ardından Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan gece boyunca ekiplerin başında, kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını koordine etti.

SİNCAN BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE İÇİN SAHADA!

Tüm yurdu etkisi altına alan kar, başkenti de beyaz bir örtüye bürüdü. Kent genelini etkileyen kar yağışına karşı Sincan Belediyesi ekipleri gece gündüz demeden karla mücadelede sahadan ayrılmadılar. Buzlanmaya karşı tüm tuzlama araçları ve yaklaşık 200 personeli ile toplam 916 ton tuz kullanarak kar küreme işlemi yapıldı. Olumsuz bir durum yaşanmaması için çalışmalar gün boyu devam etti.

Sincan Belediyesi kışa her daim hazır…

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, “Sincan Belediyesi olarak öncesinde kış planımızı yapmıştık. Kar yağışının başlamasının hemen ardından ulaşım ağımızın ve vatandaşlarımızın olumsuz etkilenmemesi için kar küreme ve tuzlama çalışmalarını aksatmadan devam ettik.

Şu ana kadar tüm personelimizin seferberliği ile 916 ton tuz ile kar küreme işlemi yapıldı. Yapılan çalışmalar sonucu hiçbir kapalı yolumuz kalmadı ve olumsuz bir durum yaşanmadı.  Hemşehrilerimizin içi rahat olsun, deneyimli bir ekibimiz, modern ve güçlü araçlarımız var. Bu yıl da kışı daha rahat ve problemsiz geçirmek için elimizden geleni yapacağız"  ifadelerinde bulundu.

 

      HABER: SELEN FİLİZ