SİNCAN BELEDİYESİ, HAYVANSEVERLERİN EKİPMAN DESTEĞİ TALEPLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR!

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan; “Hayvansever dostlarımız, sokak hayvanları ihtiyaç talepleri için her zaman bize ulaşabilirler…”

SİNCAN BELEDİYESİ,  HAYVANSEVERLERİN EKİPMAN DESTEĞİ TALEPLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR!

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a sosyal medya’dan sokak hayvanlarının barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla ekipman talebinde bulunan gençlere geri dönüş yaparak hertürlü desteği verebileceklerini söyledi. 

Hayvansever gençler ile birlikte sokak hayvanlarının soğuklardan korunabilmesi amacıyla çok sayıda kulübe yapılarak ilçenin belli noktalarına yerleştirdi.

Sincan Belediyesi özellikle sokak hayvanları için her türlü talebi gözardı etmeden sokaktaki hayvanlara hakketiği hayatı sunmak için destek vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a sosyal medyadan ulaşan 3 genç sokak hayvanları için ekipman talebinde bulunmuştu.

Başkan bunun üzerine gençlerden iletişim bilgisi alıp Çevre Koruma Müdürü Özgür Uyanık’ın koordinasyonuyla; ‘Park ve Bahçeler Müdürlüğüne ait marangozhanede hep beraber bir araya gelinerek kalıcı çözüm için neler yapılabilinir’ konuşuldu. Gençler burada bulunan ekipmanlarla sokak hayvanları için kulübeler inşa etti ve ihtiyaç noktalarına yerleştirildi. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan; “ Hayvanları korumak kollamak hepimizin görevi. Bu anlamda özellikle belediyelere çok görev düşüyor.

Biz her zaman elimizden geleni yapmaya hazırız. Halkımız bize gerek sosyal medyadan gerekse iletişim numaralarımızdan her zaman ulaşarak bizden destek isteyebilir. Bu bizi çok mutlu eder.

Başkan Murat Ercan; “Ben ve ekibim her zaman hayvansever dostlarımızın yanındayız” dedi.

HABER: SELEN FİLİZ