PATİLİ DOSTLAR İÇİN “EVCİL” KOLEKSİYON

Evlerdeki sevimli dostlar için hazırlanan pet koleksiyonundan elde edilecek gelir, sokak hayvanlarının barınma ve mama ihtiyaçlarına harcanacak…

PATİLİ DOSTLAR İÇİN “EVCİL” KOLEKSİYON

Line Mobilya, patili dostlara yönelik özel koleksiyon çıkardı. Türkiye’nin ilk lüks pet koleksiyonundaki tasarımlar, evcil hayvanlarınızın konforu için ideal bir dinlenme ortamı sunuyor. Marka, sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirdiği pet koleksiyonundan elde edilecek geliri ise sokak hayvanlarının ihtiyaçları için kullanacak.

Luxury Line Mobilya’nın yeni pet koleksiyonu, dünyanın her yerindeki hayvan severlere Luxury.com.tr adresi üzerinden ulaşacak. Markanın evcil hayvanlara yönelik koleksiyonundaki alternatif tasarımlara ek olarak, isteğe göre her ölçü ve modelde evcil hayvanınıza özel tasarımlar da yapılabiliyor. Luxury Line markasının pet mobilyaları, hem kullanılan malzemesi hem de tasarımı ile evlerdeki sevimli dostlara konfor ve sağlığı bir arada sunuyor.

Markanın ilk defa görücüye çıkardığı yeni pet koleksiyonundaki modelleri incelemek ve sipariş vermek isteyenler www.luxury.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da markanın MASKO’daki mağazasına uğrayabilirler.

Haber: Kemal Arslan