MADEF MİRZE MEHMET TAŞDEMİR’LE YOLA DEVAM DEDİ

MADEF federasyonu almış olduğu kararla federasyon merkezinde yaptığı genel kurul toplantısında kongresini nizami kurallar ve kanunlar çerçevesinde gerçekleştirdi.

MADEF MİRZE MEHMET TAŞDEMİR’LE YOLA DEVAM DEDİ
MADEF BAŞKANI MİRZE MEHMET TAŞDEMİR

Divan Kurulu Başkanı Sn. Recep SEFİ (Pendik Nüfus Müdürü), Bursa Ağrılılar Dernek Başkanı Sn. Erhan ÖZTÜRK ve Kocaeli Körfez Ağrılılar Dernek Başkanı Sn. Nurettin KAPLAN önderliğinde 2020-2021 mali durum ve plan projeler görüşüldükten sonra başkanlık seçimi yapıldı.

Yapılan oylama sonucunda oy çokluğuyla Ağrı-Der Başkanı Mirze Mehmet TAŞDEMİR yeniden MADEF Başkanı seçildi. Başkanlık oylamasının devamında bölge temsilcileri seçilerek tutanak altına alınıp karar defterine işlendi.

Yapılan seçim sonucunda yeniden seçilen Ağrı-Der Konfederasyon Başkanı Sn. Mustafa ACAR,  Ağrı-Der Federasyonu Başkanı Sn. Mirze Mehmet TAŞDEMİR ve dernek başkanları, yönetici ve üyelerin görüş ve istekleri soruldu. Söz alan başkan ve üyeler dilek ve temennilerini dile getirdiler.  Yapılan istek ve öneriler kayıt altına alındı.

Başkan Sn. Mirze Mehmet TASDEMİR yaptığı kapanış konuşmasında; “Gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuza katkılarından dolayı Konfederasyon Başkanım Sn. Mustafa ACAR ve heyetine, tüm dernek başkanlarıma ve yönetimlerine  minnettarım. Hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Genel kurulumuza katkılarınızdan  dolayı son derece memnun oldum. Burada hazır bulunan tüm gönül dostlarıma ve hemşehrilerime ayrı ayrı saygılarımı ve teşekkürlerimi arzederim” dedi.

Samimi ve nizami bir şekilde yapılan toplantı toplu fotoğraf çekiminden sonra başarı dilekleriyle sona erdi.

 

ANADOLU YAKASI HABER