HEYECAN DOLU BİR ESER…”UNUTULMUŞLAR ŞEHRİ…”

Ödüllü Yazar Sarah Baıley’den Kan Donduran Bir Roman “Unutulmuşlar Şehri” raflarda yerini aldı…

HEYECAN DOLU BİR ESER…”UNUTULMUŞLAR ŞEHRİ…”

“-Dünyada önemli polisiye yazarlarından biri olan Sarah Bailey’in “Unutulmuşlar Şehri” kitabı The Roman Yayınları etiketiyle  okuyucuyla buluşuyor.”

 - Ödüllü yazar Sarah Bailey’in  soluk soluğa okunan   romanları “Karanlık Göl” ve “Gecenin İçinden” kitabından   sonra  sürükleyici olay örgüsü ve ilgi çekici karakteri ile   merak uyandıran yeni romanı   “Unutulmuşlar Şehri” raflarda   yerini aldı.  The Roman  Yayınları etiketiyle çıkan romanın   konusu; Abbey Clark, katıldığı partinin ardından gece yarısı   ortadan kaybolur. Kısa süre sonra da genç kızın erkek   arkadaşının cesedi bulunur. Genç kız bu cinayetten sorumlu   mudur yoksa o da katilin başka bir kurbanı mıdır? 

 - Dedektif Gemma Woodstock, yaşadığı acı olayın ardından oğluyla bir sahil kasabası olan Fairhaven’a gider. Dedektif, kendini birden karmaşık bir cinayet soruşturmasının tam ortasında bulur. Gemma, bir yandan oğlunun kederini dindirmeyi deneyip bir yandan yeni meslektaşlarının düşmanlığının üstesinden gelmeye çalışırken sorulara cevap arar.

Her sayfada  merak artıran roman…

 - Sürükleyici ve akıcı bir anlatıma sahip olan kitapta okuyucu   her sayfası soluk soluğa  ve merakla okuyacak.  Heyecan   dolu bir polisiye gerilim okumak isteyenler için “Unutulmuşlar   Şehri” romanı tüm kitapçılarda yerini alıyor.

 Yazar Hakkında:

 Yazar, Avustralya’nın Melbourne şehrinde iki oğlu ve   kedisiyle birlikte yaşıyor. İlk romanı Karanlık Göl’ü yazmadan   önce reklam sektöründe çalışıyordu. Bu dönemde hayatı     yazmak ve iş olmak üzere ikiye bölünmüş durumdaydı.

 - Yazarın Gecenin İçinden adıyla Türkçeye çevrilen bir romanı daha bulunuyor.

HABER: SELEN FİLİZ