GRİPİN, SEVİLEN ŞARKILARINI TUZLA’DA SESLENDİRECEK…

Ünlü Rock Grubu Gripin, Tuzla Belediyesi, Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında sevilen şarkılarını Tuzla’da seslendirecek.

GRİPİN, SEVİLEN ŞARKILARINI TUZLA’DA SESLENDİRECEK…

-Tuzla Belediyesi, Kültür-Sanat Etkinlikleri’ne Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlere uyarak devam ediyor.

 - Bu kapsamda ünlü Rock Grubu Gripin, 18 Eylül Cumartesi   günü sevilen şarkılarını Tuzla Sahil Alanı’nda seslendirecek.   Konser öncesinde görevliler, 18 yaş üstü katılımcıların   Koronavirüs aşılarının tam olmasını, aşısı olmayanların ise   son 48 saatte almış oldukları negatif PCR test sonucunu   kontrol edecekler. Tuzla Sahil Alanı’nda 20.30’da başlayacak   konsere sanatseverler ücretsiz olarak katılabilecekler.

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİMİZ TEDBİRLERE UYULARAK DEVAM EDİYOR…

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,” Kültür Sanat Etkinliklerimizi, Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlere uyarak sürdürüyoruz. İstiyoruz ki; Tuzlalı hemşerilerimiz, evlerinde geçirdikleri pandemi dönemi sonrasında keyifli zamanlar yaşasınlar. Tiyatro, konser, çocuk oyunları gibi farklı alanlarda etkinlikler düzenliyoruz. Bu hafta sonu da Rock Müzik deyince akıllara gelen öncü gruplardan olan Gripin’in sevilen şarkıları Tuzla’da yankılanacak” dedi.

HABER: TUZLA BASIN