BAŞKAN DR. ŞADİ YAZICI’DAN 10 BİYOGRAFİ FİLM ÖNERİSİ…

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde evlerinde bekleyen vatandaşlar için 10 biyografi filmi tavsiye etti.

BAŞKAN DR. ŞADİ YAZICI’DAN 10 BİYOGRAFİ FİLM ÖNERİSİ…

Başkan Yazıcı, “Özellikle tam kapanmanın da konuşulduğu bu günlerde evlerimizde yapabileceğimiz en iyi aktivitelerden bir tanesi film izlemektir. Film izlerken de, izlediğimiz filmin bize bir şeyler katmasıdır. Bu nedenle sizlere 10 adet biyografi filmi önereceğim” dedi.

BAŞKAN YAZICI 10 BİYOGRAFİ FİLMİ TAVSİYE ETTİ…

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde evlerinde bekleyen vatandaşlar için 10 biyografi filmi tavsiye etti. Sosyal medya platformu Youtube üzerinde bilim, teknoloji ve hayata dair tüm konular hakkında bilgi ve düşüncelerini aktardığı kişisel kanalında Başkan Yazıcı, biyografi filmlerinden oluşan 10 filmlik bir liste yaparken ilk sıraya 2014 yapımı Her Şeyin Teorisi isimli film yer aldı. İkinci sırada Steve Jobs’un hayatını anlatan film ve üçüncü sırada Akıl Oyunları isimli film yer aldı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı film izlerken, filmlerin insanlara bir şeyler katmasının önemini vurgulayarak,” Özellikle tam kapanmanın da konuşulduğu bu günlerde evlerimizde yapabileceğimiz en iyi aktivitelerden bir tanesi film izlemektir. Film izlerken de, izlediğimiz filmin bize bir şeyler katmasıdır. Bu nedenle sizlere 10 adet biyografi filmi önereceğim” dedi.

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI’NIN 10 BİYOGRAFİ FİLMİ;

10- Lorenzo’nun Yağı

9- Cesur Yürek

8- 127 Saat

7- Ali

6- Lincoln

5- Piyanist

4- Gizli Sayılar

3- Akıl Oyunları

2- Steve Jobs

1-Her Şeyin Teoirisi