AFRİKA'NIN EN BÜYÜK TİCARET PLATFORMU CNR'DAN

54 Afrika ülkesinin gerçekleştirdiği ithalat kalemlerinin çok önemli kısmını karşılayacak olan fuar, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde organize edilecek.

AFRİKA'NIN EN BÜYÜK TİCARET PLATFORMU CNR'DAN

Export Gateway to Africa

Her yıl ellinin üzerinde organizasyon düzenleyen, fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding, Türk ekonomisinin lokomotif sektörleri için Export Gateway to Africa fuarını hayata geçiriyor.

54 Afrika ülkesinin gerçekleştirdiği ithalat kalemlerinin çok önemli kısmını karşılayacak olan fuar, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde organize edilecek.

Export Gateway to Africa Fuarı, sadece Afrika'nın kamu ve özel sektör kuruluşlarından gelecek yüzlerce alım heyeti ve binlerce satın almacıyı misafir edecek. Afrika'nın nitelikli ziyaretçileri, Export Gateway to Afrika ile tüm Afrika pazarını, Türk ihracatçıları ile buluşturarak geleceğin en büyük pazarını oluşturacak. Siz de, halen büyük ölçüde ithalata bağımlı olan Afrika pazarından gelecek alım heyetleri ile iş ilişkileri kurmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KATILIM İÇİN

Elif Kaya

Fuarlar Grup Müdürü

WhatsApp: +90 (532) 251 19 68

Tel: +90 (212) 463 78 82

elif.kaya@cnr.net

 WhatsApp

ZİYARET İÇİN

 Ziyaretçi İletişim Hattı

Tel: +90 (212) 465 74 74

WhatsApp: +90 (539) 551 45 97

 WhatsApp

CNR EXPO Global Ticaretin Merkezi

CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi / Bakırköy İstanbul | Tel: 0 212 465 7474 Fax: 0212 465 64 50

Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) denetiminde düzenlenmektedir.

AFRİKA PAZARINA BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİYORUZ

Export Gateway to Africa daralmakta olan Avrupa pazarının ötesine geçerek Türkiye’nin önde gelen sektörleri için Afrika’ya uzanan geniş bir ticaret ve ihracat ağı oluşturmak ve Türkiye ile Afrika ülkeleri arasındaki ticaret hacmini artırmak amacıyla, 2-4 Aralık 2021 tarihlerinde global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

 CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenen ve Türkiye ekonomisini uluslararası pazarda ileriye taşıyacak olan fuar, katılımcıları Afrikalı iş insanlarıyla buluşturarak yeni ticari bağlantılar kurmaları,  bilgi paylaşımında bulunmaları,  karlı yatırım ve iş anlaşmaları yapmalarına fırsat sunacak.

 Fuar, katılımcılara dünyadaki küresel değişim fırsatlarından yararlanarak 100 Milyar USD’ye ulaşan yeni pazarda yer edinme imkanı sağlayacak.

35 yılı aşkın deneyimiyle CNR Holding, dünya pazarında iz bırakmak isteyen tüm katılımcıların Afrika pazarının zengin alıcı potansiyelini keşfedecekleri ideal platformda ticaret hacmini artırırken, Türkiye ve Afrika arasında kurulan uzun vadeli ve kalıcı iş birlikleri ve yatırımlarla iki ülkenin de ekonomisine büyük katkıda bulunacak.