ÇAYIROVA İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN DİLEK’İ ZİYARET ETTİK

2002-2006 yılları arası Tuzla Lisesinde birlikte görev yaptığımız değerli mesai arkadaşım ve kadim dostum; Akçakoca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü iken kendi isteğiyle tekrar Çayırova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atanan Hüseyin Dilek’e Hoş geldin ziyaret inde bulunduk.

ÇAYIROVA İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN DİLEK’İ ZİYARET ETTİK

23 yıllık meslek hayatını değişik il ve ilçelerdeki liselerimizde öğretmenlik, okul müdürlüğü görevinin ardından Şube Müdürü olarak Akçakoca’ya atandı.  Uzun bir süre görev yaptığı Akçakoca ilçemizden kendi isteği ile Çayırova ilçemize yine Şube Müdürü olarak tayinle geldiler.

Aynı zamanda Tarih öğretmeni olan Şube Müdürümüz Hüseyin Dilek;”İçinden geçmekte olduğumuz Pandemi süreci bizleri hayli yıprattı. Akçakoca’da kaldığım süre zarfında mesai arkadaşlarımla uyumla çalıştık. Çok güzel duygularla ayrıldığım Akçakoca’dan kopmak hakikaten oldukça zor oldu. Her şeye rağmen kutsal bir vazife icra ediyoruz. Vazifemizi eskiden olduğu gibi yine aynı titizlik ve duyarlılıkla yürüteceğiz” dedi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu yazı İşleri Müdürü Emekli Öğretmen İbrahim Dinç; “Değerli Şube Müdürüm Hüseyin Dilek’e göstermiş olduğu nazik misafirperverliğinden dolayı teşekkür eder;  çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilerim” dedi.

Mustafa ÇERÇİ - Anadolu Yakası Haber